Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ ДІЇ ГЕНДЕРНОМУ НАСИЛЬСТВУ"

 

25 листопада 2016 року у Гірницькому ПТУ стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини.

Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. Викладачами та учнями ПТУ була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля.

Міжнародна акція «16 днів проти насилля» розпочалась з створення інформаційного інтерактивного стенду «Захисти життя – зупини насильство!» Учням була представлена тематична книжкова виставка «Ми проти насилля». Учні ІІІ курсу створили буклети «Дитинство проти насильства», «Як захищені права дітей в Україні?». Проведено анкетування учнів, де головним питанням було: «Поширення та форми насильства серед підлітків».

Було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів малюнків. Відбулась зустріч із працівниками соціальних служб.

У рамках акції відбулися такі заходи: 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом, були проведені різноманітні тематичні виховні години з питання попередження розповсюдження СНІДу та ВІЛ: «міфи і факти»;

урок здоров’я «Захисти себе від СНІД/ВІЛ» та Акція «Червона стрічка», в якій взяли участь всі учні та працівники ПТУ, одягнувши червону стрічку. Відбувся тренінг на тему: « Шляхи протидії торгівлі людьми», присвячений торгівлі людьми, а також учні переглянули фільм «Небезпечна гра».

На підтримку дітей-інвалідів в училищі проходе акція «Рука допомоги», у ході якої учні допомагають організації «Щире серце», де  мали можливість підтримати дітей, спілкуючись з ними та потиснувши їм руку.

Учні ПТУ взяли участь у конкурсі «Наші долоні проти насильства». Зі своїх долоньок підлітки  виготовляли різні фігурки, протистоявши таким чином насиллю. Закінчилась акція «16 днів проти насилля» заходом в ігровій формі «Права людини».

Профілактика жорстокої поведінки, бездоглядності, безпритульності дітей, непорозуміння в сім'ї - завдання, яке стоїть перед викладачами ПТУ. Ми повинні донести до кожного учня розуміння того, що насилля є порушенням прав людини.

Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю у власній родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

 

 

 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz