Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Чорнобиль – знищений код нації »

в Гірницькому професійно-технічному училищі

26 квітня 2017 року виповнилось 31 рік з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

26 квітня в Гірницькому професійно-технічному училищі відбулася виховна година «Чорнобиль – знищений код нації » під керівництвом викладача Ляхової Д.В.

Метою проведення виховної години було розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає. Виховувати любов до рідного краю, природи; людяність, доброту та згуртованість.

Учні з зацікавленістю продивилися документальний фільм «Битва за Чорнобиль» підготували факти про аварію на ЧАЕС та створили презентації та записали спогади своїх рідних про участь в ліквідації аварії на ЧАЕС.

Учень першого курсу групи № 77 Могілат Д. розповів: « Мій дідусь, Наконечніков Валентин Васильович поїхав ліквідувати аварію, ще зовсім молодим, йому було всього 25 років… 28-го квітня, як тільки він виїхав з шахти, його одразу посадили у автобус, нікому нічого не сказавши, все було таємно, він навіть не встиг попередити родину та взяти з собою необхідні речі. Він підіймався на кришу станції, розчищав реактор, а також мив будинки та вулиці від радіоактивних речовин. Отримавши велику дозу радіації, мій дідусь так і не дочекався 19-ї річниці Чорнобилю, помер від раку шлунку. Ця медаль отримана ним посмертно…»

Хвилиною мовчання учні вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які віддали своє життя.

Час плине невпинно. Спливають роки, сплітаючись у десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії залишається найбільшим горем для нас, українців.

І навіть сьогодні, через стільки років ми не можемо сповна оцінити й осмислити фатального вибуху, щоб спрогнозувати його відлуння в майбутньому. Знаємо тільки: це назавжди!

 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz