Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

День Соборності в Гірницькому професійно-технічному училищі

«І обнялись береги
Одного, вічного народу
День Соборності – це нагадування, що сила нашої держави – в єдності українських земель.
День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна з важливих сторінок нашого минулого. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор». Собор душі є у кожного із нас, а одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію.
Виховання патріотизму молоді – одна з найактуальніших тем сьогодення, бо всі розуміють, що тільки в єдності та згуртованості український народ зможе подолати всі негаразди та труднощі.
З метою формування національної свідомості молоді, виховання у неї почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в училищі відбувся захід на тему: «Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг». 
Учні, під керівництвом викладачів Довгоброд Л. В., Богодарової О. С., ознайомилися з історією виникнення Дня Соборності України та ставлення сучасної молоді до цього свята. Під час проведення був продемонстрований документальний відеофільм про історичні події січня 1919 року, переглянуто відеопрезентацію «Возз’єднались в ті далекії роки наші предки на віки», лилася милозвучна українська пісня, лунали віршовані рядки про рідну неньку – Україну. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв що загинули у боротьбі за незалежність та суверенність України. 
У вестибюлі училища оформлено тематичний інформаційний куточок «Україна – єдина Соборна держава».
«Україна єдина – Україна в нас одна» під таким гаслом до Дня Соборності України відбувся ланцюг єднання молодого покоління учнів училища.
Колектив педагогічних працівників та учнів училища приєднався до міського заходу «Україна: Схід і Захід разом», де разом з жителями міста, учнями шкіл взялися за руки і об’єднались в «живий ланцюг» на згадку про проголошення Акту Злуки.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь!
Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!
Говорять сьогодні дорослі й малі,
Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,
Немає такої, як ти на землі.

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz