Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Віддайлюдинікрихітку себе.
За це душа наповнюєтьсясвітлом.
Л. Костенко

Напередодні свята Дня святого Валентина колектив працівників Гірницького професійно-технічного училища знов відвідав бійців, які стоять на передовій з традиційними домашніми смаколиками та теплими речами.

14 лютого, в день свята, учні разом з викладачами завітали з благочинною акцією у 66 Львівський військовий госпіталь, який знаходиться у м. Покровськ.

Учні подарували військовослужбовцям концерт. Співали патріотичні пісні, розказували вірші, гуморески, сценки. Окрім цього, наша делегація привезлафрукти, валентинки з побажаннями миру, кохання, малюнки школярів нашого міста, домашні солодощі.

У своєму виступі кожен вкладав частинку свого серця, і всі бачили, як наші позитивні емоції передавалися суворим бійцям, що пройшли не одне бойове завдання. Глядачі були різного віку, з різних областей, але їх об’єднував теплий і вдячний погляд, тому виступати було легко і надзвичайно приємно. До нашого виступу долучилися військові, що перебували на лікуванні, разом з нами вони підспівували. Щедрими оплесками бійці заохочували нас, виникало бажання знову і знову співати, проте медичні працівники нагадували про лікарняний режим і стан здоров’я військових. Закінчували концерт спільним виконанням Гімну України, словами подяки бійцям за їх патріотизм, жертовність і сміливість. Бійці щиро дякували нам за концерт, передавали подяку нашим викладачам, які нам допомагали в благочинних акціях. Вони наголосили на важливості і необхідності таких зустрічей.

В знак подяки працівники шпиталю пригостили смачним солдатським обідом

Ця зустріч стала можливою за допомогою військових ЦВС «Сіміс», які забезпечили перевезення наших артистів до шпиталю.

 

 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz