Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Екскурсія учнів Гірницького професійно-технічного училища в рамках співробітництва з роботодавцями

В рамках професійних тижнів з предметів «Трактори» і «Сільськогосподарські машини» викладачі Гірницького професійно-технічного училища Крижановський Д.М., Довгоброд Л.В., майстер в/н Сосновик Л.С. організували екскурсію в сільськогосподарське підприємство - агрофірму «Світанок» Мар’янського району .

Учні випускних груп з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів «категорія «С» ознайомилися з господарством та його сучасними виробничими процесами на машино-тракторному дворі. Учні побачили багато зразків нової вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки, комбайни «Нью-Холанд», сучасні обприскувачі, косарки, сівалки. Спеціаліст господарства ознайомив учнів з будовою, регулюванням, технічними характеристиками.

Було продемонстровано виконання технологічних процесів по обробітку ґрунту та посіву зернових сучасними агрегатами на полях агрофірми.

Учні змогли переконатися, що їх професія значима, і вона надасть змогу знайти своє робоче місце і внести вклад в розвиток сільськогосподарського виробництва.

Тісна співпраця з замовниками дасть змогу покращити підготовку та зацікавити учнів оволодівати професією.

 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz