Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

В рамках професійного тижня в Гірницькому професійно-технічному училищі викладачами професійної підготовки та майстрами виробничого навчання організована та проведена навчально-пізнавальна екскурсія до агрофірми «Світанок».
Учні І-ІІ курсу з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів «категорія «С» змогли познайомитися з новітньою сучасною технікою, з якою будуть працювати на виробничій практиці, ознайомилися з господарством та його сучасними виробничими процесами на машино-тракторному дворі.
Їх увазі було представлено багато зразків нової вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки, комбайни «Нью-Холанд», сучасні обприскувачі, косарки, сівалки. Головний інженер господарства Сідаш М.М. продемонстрував учням технологічні процеси по ремонту автотракторних коліс, ресор. Учні разом з викладачами Крижановським Д.М., Довгоброд Л.В., майстером в/н Сосновик Л.С. ознайомилися з технологією робіт в токарному та зварювальному цеху.
Цікавою була інформація спеціалістів господарства, щодо використання енергонасичених тракторів фірми «Нью-Холанд», «Джондір», стернових сівалок, та с/г машин по обробітку ґрунту.
В ході екскурсії учні змогли переконатися, що їх професія значима, і вона надасть змогу знайти своє робоче місце і зробити внесок в розвиток сільськогосподарського виробництва.
Тісна співпраця з замовниками дасть змогу покращити підготовку та зацікавити учнів оволодівати професією.

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz