Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Літературно-музичний захід з нагоди 72-ої річниці Перемоги

в Гірницькому професійно-технічному училищі

«Це потрібно не мертвим,
це потрібно живим…»
Роберт Рождественський

Дивною здатністю наділено людину – пам’ятати минуле. З плином часу до пам’яті однієї людини додається пам'ять другої, третьої, четвертої…, мов струмочок до струмочка, краплина до краплини. Ці струмочки зливаються в струмки, річечки, ріки – так твориться історія.

Минають роки, відлітають у вічність. Але є дати непідвласні рокам. Найвеличніший знаменний день в історії нашої країни - це День визволення України від фашистських загарбників.

72 роки тому земля нашої нині незалежної держави була звільнена від завойовників.

З кожним роком стає все менше і менше ветеранів Великої Вітчизняної. Що вони для нас? Задумайтеся. Зрозумійте. Без них не було б зараз синього неба, ясного сонця, зеленого лугу ...

05 травня 2017 року для учнів училища відбувся літературно-музичний захід з нагоди 72-ої річниці Перемоги над фашизмом у Європі, який підготували викладач української мови Богодарова О.С. та викладач спецдисциплін Довгоброд Л.В.

Літературно-музична композиція була пронизана зворушливими словами ведучих, емоційним виконанням пісень та декламуванням віршів. Ожили забуті пісні "Лента за лентою", «Журавлі», «Степом, степом», «Темна ніч» «Смуглянка». У виконанні учнів прозвучали пісні «Катюша», «День перемоги», "Маки червоні". Пісня "Не спи, моя рідна земля " у виконанні групи № 76, не залишила байдужим жодного глядача в залі. Позитивні емоції та здивування в учнів викликало виконання патріотичної пісні «Гей, соколи!» колективом майстрів в/н та викладачів.

В німій скорботі схилили голови всі присутні перед світлою пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв свободу і наше мирне сьогодення.

«Ми, молоде покоління України, завжди будемо пам’ятати героїчні подвиги нашого народу в роки Великої Вітчизняної війни. Ми вдячні за цю перемогу, за наше мирне життя.

Виховний захід завершився виконанням пісні «Разом і назавжди», та традиційною козацькою кашою

Атмосфера яка панувала в залі була підтвердженням, що нашими неперехідними духовними цінностями, найвищими чеснотами є священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості та терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz