Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

«Будуємо майбутнє разом»

 

В Гірницькому професійно-технічному училищі з 25.11 по 09.12.2016 року проходив місячника права.

Викладачем Богодаровою О.С. на засіданні МК був проведений круглий стіл «Правова компетентність педагога». В бібліотеці училища було оформлено  виставку інформаційних матеріалів «Подорожі до джерел історії і права».

Тиждень права відбувся  з 05.12 по 09.12.2016 року.

До тижня права проводили анкетування учнів з правових питань.

Тиждень права розпочали: загальноучилищним уроком «Права людини», відкриттям виставки малюнків «Світ моїх прав».

Протягом тижня викладачі провели тематичні уроки: «Що означає бути громадянином». Переглянули ілюстровану Конвенцію ООН про права дитини, учнівські презентації «Право і закон». Тематика презентаційних завдань охоплює широкий спектр досліджень з основ правознавства.

В рамках   місячника права пройшов тренінг за програмою «Будуємо майбутнє разом» Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні. В Гірницькому професійно-технічному училищі з  5 – 8 грудня працювали співробітники ГО «Маріупольський Союз Молоді». 
          На початку тренінгу учасникам складно давалися обговорення прав дітей, але поступово всі учасники включилися в роботу і активно розбирали тему і виконували завдання. Учасники зацікавлено працювали над завданнями тренінгу, проявляли ініціативу та креативність. Тема толерантності і стереотипів, що існують у суспільстві, дуже зацікавила учнів і викликала багато дискусій. Третій день тренінгу пройшов особливо насичено і цікаво, учасники поринули в себе і зосереджено працювали над індивідуальними малюнками і колажами. Колектив згуртувався в четвертий день роботи при проходженні «болота», вправа виконувалася дуже зосереджено і чітко з самого початку гри. Найбільше учасникам сподобалося працювати в командах і виконувати завдання, в яких створювали групові малюнки. Заняття пройшли динамічно і позитивно.

Під час тижня права учні активно висловлювали свої погляди, вільно демонстрували громадянську позицію, долучалися до творчих проектів.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz