Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

.

Шануймо працю хлібороба, шануймо хліб!

В народі хліб, мов матір поважають.

Ця шана з плином часу не зника,

І дорогих гостей стрічають

З хлібиною в барвистих рушниках.

Заключним акордом тижня професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» в Гірницькому ПТУ був виховний захід «Все починається з хліба», підготовлений викладачами спецдисциплін Довгоброд Любов Василівною, Крижановським Денисом Михайловичем.

Народна мудрість каже: щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому. Але, щоб радісно було йти на роботу, треба одержувати від неї задоволення, а це залежить від вдало обраної професії. Це добре розуміють наші хлопці - трактористи-машиністи. Вони обрали шановану в усі часи професію. Адже саме завдяки трактористам, хліборобам стає вагомим колос - нашим хлібом насущним. Як в народі говорять – буде хліб, буде й пісня.

В програмі виховної години звучали українські пісні, жартівливі номери художньої самодіяльності, кожна команда учнів презентувала осінню композицію «Дари ланів» та прийняли участь в традиційному конкурсі «Кіт в мішку».

Молоде покоління не цурається хліборобської долі. Відбулася посвята учнів І курсу в професію.

Були підведені підсумки, нагороджені учасники. Хочеться побажати учням стати хорошими професіоналами, сказати гордо: «Ми українські хлібороби! Ми нація і майбутнє держави!»

Ми – орачі, землі поети,

колосся любим тихий спів.

Найкращій труд на всій планеті –

То труд натхненних орачів.

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz