Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Моя професія – моя гордість».

Шануймо працю хлібороба, шануймо хліб!
В народі хліб, мов матір поважають.
Ця шана з плином часу не зника, 
І дорогих гостей стрічають
З хлібиною в барвистих рушниках.

Заключним акордом тижня професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» в Гірницькому ПТУ був виховний захід «Все починається з хліба», підготовлений викладачами спецдисциплін Довгоброд Любов Василівною, Крижановським Денисом Михайловичем.
Народна мудрість каже: щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому. Але, щоб радісно було йти на роботу, треба одержувати від неї задоволення, а це залежить від вдало обраної професії. Це добре розуміють наші хлопці - трактористи-машиністи. Вони обрали шановану в усі часи професію. Адже саме завдяки трактористам, хліборобам стає вагомим колос - нашим хлібом насущним. Як в народі говорять – буде хліб, буде й пісня.
В програмі виховної години звучали українські пісні, жартівливі номери художньої самодіяльності, кожна команда учнів презентувала осінню композицію «Дари ланів» та прийняли участь в традиційному конкурсі «Кіт в мішку».
Молоде покоління не цурається хліборобської долі. Відбулася посвята учнів І курсу в професію.
Були підведені підсумки, нагороджені учасники. Хочеться побажати учням стати хорошими професіоналами, сказати гордо: «Ми українські хлібороби! Ми нація і майбутнє держави!»

Ми – орачі, землі поети,
колосся любим тихий спів.
Найкращій труд на всій планеті –
То труд натхненних орачів.

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz