Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Національна єдність – запорука державності України

З метою громадянсько-патріотичного виховання у січні 2017 року  в Гірницькому професійно-технічному училищі був проведений  тиждень розвитку ціннісного ставлення до суспільства і держави.

25 січня була  проведена єдина  інформаційна година «Національна єдність – запорука державності України», відслідкована паралель подій, що відбувалися 98 років тому. Нині питання боротьби за єдність та незалежність нашої країни залишається також актуальним. Епіграфом до виховного заходу були обрані слова української поетеси Ліни Костенко:

Шматок землі, ти звешся Україно.

Ти був до нас. Ти будеш після нас.

Протягом тижня за графіком проводилися години спілкування. Класні керівники організували   Уроки Єдності з відео переглядом сюжетів документальних кадрів «Акт Злуки УНР на ЗУНР»,  «День Соборності – перше свято України», «День Соборності України», з метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення зі ст. 20 Конституції України, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, викликання інтересу до вивчення історії України.

Викладачі училища прийняли участь у ланцюгу єдності в місті Покровську. 

Учні  презентували історико-літературні композиції, оформили виставки літератури.

Проведені просвітницькі заходи були спрямовані на виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народу, утвердження демократичних цінностей .

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz