Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Навіки свіча догорала…»

В Гірницькому професійно-технічному училищі було проведено ряд різноманітних інформаційно-просвітницьких заходів,  приурочених Голодомору  Україні 1932-1933 років, з метою вшанування жертв Голодомору, донесення до учнів масштабів трагедії, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події нашої історії.

Гасло тижня пам’яті : « Голодомор не зламав».

У рамках тижня пам’яті в училищі була проведена загальноучилищна   лінійка: «Пам’ятаємо про минуло». Викладачами було зачитано уривки зі спогадів очевидців з Книги Пам’яті та використані матеріали Українського інституту національної пам’яті, який до 83-х роковин Голодомору підготував проект «Незламні», представлено 15 історій про тих, хто вижили фізично в ті роки. Серед них Левко Лук’яненко, оперна співачка Євгенія Мірошниченко, дисиденти Іван Світличний та Олекса Тихий, видатна художниця Катерина Білокур, письменники Василь Барка, Олесь Гончар. У кожного з тих, кого не зламав Голодомор, був свій шлях. Але, вони зберегли у собі здатності творити нове.

Викладачами історії організовано перегляд відео-фільма:  « Жнива розпачу», «Хлібна гільйотина». Учнями училища було підготовлені презентації та плакати «І пам'яті свіча не згасне».

В рамках круглого стола були обговорені питання «Голодомор. Причини та наслідки»

Викладачем спецдисциплін Шемчук Л.А. проведена виховна година « Не стече сльозою, горе людське».  Запам’ятався цей захід усім учням емоційним сумом, співпереживанням, в сценарії виховної години звучали вірші, прослухані пісні : «Голодомор», «Свіча», свідчення очевидців Голодомору. Було вшановано пам'ять померлих від голоду хвилиною мовчання та запалено Свічку Пам’яті – на знак скорботи про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

В училищі було приспущено прапор.

 

 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz