Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Не можемо бути байдужими

Спокій та затишок наших оселях це – те чого ми не помічаємо, поки не втратимо. Вже третій рік продовжується неоголошена війна на Сході. За мир, цілісність України кращі сини віддають найдорожче життя,  наближаючи перемогу.

Ми, маленький колектив викладачів і працівників  Гірницького ПТУ та небайдужі патріоти міста, продовжуємо надавати підтримку, тим хто живий, тим хто не бачить сну, ні відпочинку, та кожний день чує свист снарядів, куль, бачить смерть своїх друзів. Допомога наша маленька, та різна. Але це все підтримує бойовий дух.

Напередодні Дня Конституції ми підготували з любов’ю для наших захисників привітання та домашні смаколики: традиційні пиріжки, солодощі, молоду картоплю по-домашньому, необхідні для них мінеральну воду, вологі серветки та ін. Все це потрібно для них. Спільно з підрозділом цивільно-військового співробітництва СІМІС відвідали передові рубежі в Мар’янці.

Військові були вражені та вдячні за смаколики.   

Якщо ми будемо стояти осторонь, то ця війна може розтягнутися на роки. Тому не втрачаємо віри і робимо все можливе, безмірна шана нашим героям, що захищають Україну.

Слава України! Героям Слава!    

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz