Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Хочеш миру – готуй,не щади своїх сил

кожен день свого життя

кожну годину твоїх днів»  С. Цвейг

 

Проект «Моя допомога воїну АТО» в Гірницькому професійно-технічному училищі

Усвідомлення  учнями того, що великі справи починаються із маленьких вчинків. (допомога ближнього), приводиться до набуття позитивного досвіду громадської співучості. Залучення учнів до практичної діяльності дає можливість реалізувати патріотичний потенціал, змінюючи на краще стан справ малої і великої Батьківщини.

«Нехай буде мир», «Допоможемо бійцям», «Обігрій воїна», «Повертайтесь додому живими» - це лозунги ми чуємо скрізь, щодня на вулиці, у соц. мережах. Збираються кошти, речі, пишуться листи в зону АТО, зустрічають радісно героїв, що повертаються зі Сходу.

Ситуація на Донбасі залишається напруженою, вона вимагає подальших дій, та не залишають байдужими серця наших учнів та педагогічних працівників .

Розроблений  колективом проект «Моя допомога воїнам АТО» сприяє  патріотичному  вихованню  учнівської  молоді.  В рамках проекту проводяться акції «Солодощі для солдата, національний оберіг», «Зігрій солдата в АТО», «Воїни АТО - земля героїв», «Домашні смаколики», «Подаруй солдату свято», збір художньої літератури, дисків, виготовлення стрічок-оберегів.

Мета  проекту:

  • надання допомоги воїнам-патріотам, моральної підтримки вояків, налагодження партнерських зв’язків між училищем, Збройними Силами, Національною гвардією,  громадською організацією «Щире серце».
  • Формування в собі всебічно розвиненої особистості, що своїми вчинками будуватиме, створюватиме, відроджуватиме заради України;
  • виховання почуття обов’язку перед Батьківщиною.

В рамках проекту проводяться заходи національно - патріотичного спрямування: «Молюсь за тебе Україно», свято української пісні : «Наша пісня солов’їна»   загально училищний захід до Дня захисника, зустріч – профорієнтація з представниками Одеської військової академії, інтелектуальна гра «Я люблю Україну», зустрічі з воїнами АТО. 

Колектив учнів та викладачів своїм прикладом показує  що допомога воїнам - це прояв патріотизму і відданості країни, віра в силу, в кращу Україну, та її майбутнє.  В училищі  створений стенд – де розміщенні фото – героїв земляків - воїнів АТО.

Працюючи над проектом учні одночасно є учасниками становлення громадянського  суспільства  

 

Війна – страшне і здавалась таке далеке слово.  Але варто було одної миті, і всі ми українці, пізнали вповні жахи та неймовірні наслідки – руїни війни. Вже третій рік Україна і Донбас в очікуванні перемоги. Тисячі українських солдатів зазнали поранень, тисячі згорьованих дітей, матерів, батьків, дружин.

Тисячі солдатів на передовій, на бойових позиціях готові до бою, знаючи, що він може бути останнім.  Ми з повагою говоримо про тих, хто став справжнім патріотом, захисником держави.  Сьогодні важко воїнам на передовій, важко всім в очікуванні найгіршого, що може бути. З вірою в перемогу кожен свідомий українець  намагається чимось допомогти підтримуючи морально наших героїв.

І наше училище вносить маленьку  часточку допомоги воїнам з передової. Для моральної підтримки від імені учнівського колективу передавались листи - звернення до захисників.

 Акція «Напиши лист солдатові» - пробудила в учнів почуття розуміння важливості захисту кордонів рідної Держави.  

 

Навіть у найтяжчі  часи, незалежно від віку душа щемить, коли згадує, мирні часи. В час неймовірно патріотичного піднесення українців і тяжкого випробування колектив учнів та педагогічних працівники училища не стоїть осторонь та надає посильно допомогу .І як правило добро не залишається непомічене. Воїни передавали в дарунок бойові прапори зі словами побажання, експонати : гільзи від набоїв, військову форму, та інші речі зі слідами ворожих обстрілів.

Ми віримо що вони поруч, вдячні сучасним героям, у них за спинами надійний тил. Це важливо так, як всіх нас об’єднує одне спільне бажання – віра в перемогу, мир, в цільність України.   

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz