Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Профорієнтація

Профорієнтація – один із найважливіших напрямів у роботі колективу викладачів та майстрів училища .

Сучасна економічна ситуація висуває усе вищі  вимоги до кваліфікації  потенційного працівника. Ринкові стосунки кардинально міняють характер і цілі праці. Зростає  інтенсивність, посилюється напруженість. Сучасному  робітнику  потрібний високий професіоналізм, витривалість і відповідальність.

Професійно-технічна освіта не може стояти осторонь проблем професійної орієнтації. Адже набір учнів на навчання, їх спрямування на майбутнє професійне зростання, забезпечення адаптації молодих людей до майбутньої професії відбувається в процесі навчання головним чином у школі, а потім і в обраних навчальних закладах. Традиційно склалася система професійної орієнтації, за якої більшість молоді прагне вступити до вузу й ігнорує професійно-технічні заклади. Таку ситуацію можна пояснити тим, що у  свідомості школярів ореолом престижу є професії, які вимагають вищої освіти, а не робітничі професії.Робітничі професії недооцінюються, і тут потрібна кропітка профорієнтаційна робота, яку і проводить колектив Гірницького професійно-технічного училища разом з учнями.

Тому  для повноти розуміння робочих  професій для  випускників шкіл працівниками училища організовуються зустрічі з учнями шкіл, для учнів  проводяться ознайомчі екскурсії по навчальних кабінетах та майстернях виробничого навчання. 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz