Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"Попередження конфліктів та злочинiв нa грунтi ненавистi та формування толерантностi у взаєминах середовищі пiдлiткiв та молодi''

 

В Гірницькому професійно-технічному училищі 30.11.2016 р. відбувся  тренінг в рамках проекту «Попередження конфліктів та злочинів на ґрунті ненависті  та формування толерантності у взаєминах середовищі підлітків та молоді» за підтримкою Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), та мобільної групи центру Сім’ї та Молоді.

Тренінг проводили  представники всеукраїнського громадського центру «Волонтер» .

Метою даного проекту є формування у пiдлітковому  та молодiжному середовищі толерантностi у взаєминах, зменшення рiвня соцiальної напруги та правопорушень на фонi збройного конфлiкту в Україні.

Молоді тренери з Маріупольської  спілки центру «Волонтер»  – Васільева І.В., Лунгу О.Л., Власенко І.В. припали до душі нашим учням своєю надзвичайною активністю, обізнаністю своєї справи. Наповнили душі та серця учнів училища добротою, повагою одне до одного, пояснили значення «гендер» та провели розважальну хвилинку «Ми різні – ми рівні». 

Семінар мав дуже велике значення для слухачів - наших учнів, вони стали розкутими, навчилися ставити цілі в житті  шукати шляхи їх досягнення, виробили в собі активну життєву позицію, яка допоможе їм у подальшому стати самостійними,  толерантними, уміти працювати в команді.

Ми дуже вдячні  волонтерам за таку роботу!

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz