Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спогади, які вбивають… Річниця трагедії у Донецькому аеропорті

 

Якщо стояти на місці,

війна не закінчиться ніколи…

 

Два роки тому велися найзапекліші бої за Донецький аеропорт. В останні дні захисту Донецького аеропорту - 19 і 20 січня - там загинули 58 кращих синів України. Ці захисники своєю кров’ю великими літерами вписали свої імена в історію незалежності України. Слово "кіборги" назавжди закріпилося за захисниками донецького аеропорту. Спогади про ДАП все ще живі в пам’яті. Сьогодні, в дні пам’яті захисників Донецького аеропорту, учні Гірницького професійно-технічного училища в ході виховного заходу  за допомогою відеофільму та презентації зібрати деякі спогади кіборгів, що вийшли з того пекла живими, їх  історії розчулюють до глибини душі.

 Василь Савченко, кіборг, позивний «Постріл»: «Хто бачив смерть, той цінує життя. Мені є, за що воювати. Я на своїй землі. А ворог...».

Кіборг «Кока»: «Аеропорт дав упевненість, що ми можемо перемогти».

Цікавою і актуальною була виховна година на тему «Річниця  боїв за Донецький аеропорт». Учні прослухали пісню «Герої не вмирають», яка схвилювала і змусила проникнутись почуттям гордості за наших кіборгів, захисників суверенної незалежної України. Учні згадали  про тих, хто ціною власного життя захищав точку на карті, яку в один момент охрестили стратегічною. Тіла багатьох бійців досі не знайшли, деяких ще не упізнали, хтось донині вважається зниклим безвісти.

Аеропорт був буфером між двома світами. Це  героїчна оборона сьогодення, яка тривала 242 дні, всього на тиждень менше, ніж героїчна оборона Севастополя від фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни, і набагато більше, ніж оборона Брестської фортеці, яка проіснувала з 22 червня по 23 липня 1941 ...

Донецький аеропорт досі залишається найбільш гарячою точкою на карті військового Донбасу. Аеропорт – це символ не зламного духу та честі. 

Оборона аеропорту увійшла в історію і є однією з найбільш героїчних сторінок бойової звитяги українців, свідченням незламності сили духу, козацької честі і безумовної любові до Батьківщини.

 

Слава Україні!!!

 

 

 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz