Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

СНІД – не залишимось байдужими!

16 листопада з метою пропаганди здорового способу життя серед студентської молоді в  Гірницькому професійно-технічному училищі відбулася зустріч учнів з мобільною групою центру Підтримки Сім’ї і Молоді та представником   Червоного Хреста «Unicef». В дружній обстановці відбулася бесіда "ВИЧ/СПИД" и "ИППП".

Учні переглянули відеоролик «Зупинимо СНІД разом», презентацію       « Життя без СНІД – твій вибір».

 Учні мали змогу закріпити свої знання з основних понять ВІЛ/СНІДу, шляхів передачі, симптомів, інфекцій систем органів, збагатили свої знання про діагностику та профілактику ВІЛ/СНІДу. Проведено анкетування серед учнів І-ІІІ курсів «Що я знаю про ВІЛ-інфекцію?», за результатами якого з’ясувалось, що більшість учнів добре ознайомлені з даним матеріалом, розрізняють поняття ВІЛ та СНІД, знають шляхи передачі ВІЛ від однієї людини до іншої, толерантно відносяться до ВІЛ-позитивних.

Мета заходу :

  • продовжувати формувати уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу;
  • сприяти зниженню ризику інфікування ВІЛ, формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності дітей, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІД;
  • виховувати бажання дотримуватися правил здорового способу життя та побудови між статевих відносин на основі дружби і поваги.
  •  

Підводячи підсумок, учні  зробили для себе певні висновки, що знання шляхів передачі і захисту від ВІЛ-інфекції допоможуть позбутися безпідставного страху.

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz