Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тиждень гендерної просвіти в Гірницькому професійно-технічному училищі


З 25 листопада Гірницьке професійно-технічне училище долучилося до Міжнародної акції «16 днів проти гендерного насильства», яка проводиться під егідою Організації Об’єднаних націй в період з 25 листопада по 10 грудня.
У рамках акції «16 днів проти насильства» в нашому училищі проводиться ряд тематичних заходів. А саме: бесіди «Гендер і насильство» та виховні години «Гендерні стереотипи і гендерна дискримінація» і «Я захищаю себе від гендерної дискримінації». Викладачем Богодаровою О. С. 29.11.2017 був проведений інтерактивний урок гендерної грамотності «Ми – різні, ми – рівні» для учнів І-ІІІ курсів в групах 79, 76. 
Що таке рівні права та можливості або гендерна рівність? Чи мають місце гендерні стереотипи у сучасному суспільстві? Питання, які часто не знаходять єдиного розуміння та тлумачення у вчених та обивателів. Шукали відповідь на ці питання і учні нашого училища.
Учні висловлювали свій погляд на питання у власно розроблених презентаціях «Гендерна рівність».
Таким чином, слова Террі Девіса, Генерального секретаря Ради Європи, сказані ним у Верховній Раді України про те, що гендерна нерівність на його погляд є проявом несправедливості, неосвіченості й окрім того, рівність чоловіків та жінок є невід’ємною частиною прав людини та фактором демократії та соціальної справедливості взято за основу в практичній діяльності щодо формування навичок гендерної культури, культури взаємовідносин учнів.

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz