Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тиждень охорони праці

в Гірницькому професійно-технічному училищі

«Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

На виконання Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 «Про День охорони праці», з метою посилення контролю за додержанням вимог законодавства про охорону праці, створенням безпечних і нешкідливих умов праці, належних виробничих та санітарно-побутових умов, привернення уваги учнів до питань дотримання безпеки життєдіяльності в навчально-виховному процесі і побуті було проведено Тиждень охорони праці, присвячений Всесвітньому дню охорони праці, під девізом « Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»

В цей період адміністрацією училища та представниками ПК було проведено огляд обладнань, техніки,приміщень, підвалу,територій згідно з вимогами безпечної роботи та правил пожежної безпеки з наступним розглядом результатів перевірок та здійснення відповідних заходів з усунення виявлених порушень.

Оперативні перевірки стану охорони праці на робочих місцях, дотримання правил та інструкцій з охорони праці; поновлені попереджуючі плакати і написи.

У межах Тижня оформлено куточок, присвячений Дню охорони праці. З учнями, викладачем Довгоброд Л.В. була проведена загально-училищна інформаційна лінійка «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» та урок з охорони праці : «28 квітня – Всесвітній день охорони праці».

Організована перевірка знань учнів з охорони праці. Майстрами виробничого навчання проведені інструктажі з безпеки життєдіяльності, продемонстровані правильні прийоми виконання вправ та користування інструментом організована навчальна евакуація учнів і персоналу. Довгоброд Л.В. наголосила на важливості проведених заходів, спрямованих на збереження життя і здоров'я учнів та убезпечення у разі непередбачених життєвих обставин.

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz