Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

                                            Тиждень професії в Гірницькому професійно-технічному  училищі

Земле моя, для мене ти найкраща

Нема ж бо ніде таких безкраїх ланів,

Щедрих нив, які засівають        

 працьовиті люди, ім’я яких Хлібороби.

 

Молоде покоління не цурається хліборобської долі. Бо ж професія хлібороба з давніх-давен престижна і поважна, вона об’єднала в собі працю тракториста, комбайнера, слюсаря,водія.

Саме з їх працьовитих рук, бере початок смачна пахуча хлібина, яка щоденно у кожного на столі.

Мистецтво вирощувати хліб навчають в нашому ПТУ.

  Стало доброю традицією в училищі проведення  предметних  тижнів з професії.

Згідно плану методичної комісії проведено тиждень з професії тракторист. Метою якого було виявлення та розвиток обдарованих учнів їх творчих здібностей, підвищення професійної майстерності. Організаторами заходу були викладачі та майстри виробничого навчання.

Традиційно, напередодні Дня працівника агропромислового комплексу і проходив тиждень професій «Тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарського обладнання».

Тиждень розпочався  інформаційною лінійкою, яку провела викладач спец. дисциплін, голова МК Довгоброд Л.В. Була організована та проведена віртуальна екскурсія по павільйонах ВДНГ, матеріали екскурсій були підготовлені учнями І-ІІІ курсів. 

З метою обрати кращого за професією у навчальному закладі і пройшов конкурс «Кращий за професією» .

Проходив конкурс у ІІ етапи:

І – теоретичний – де учні показали знання з будови трактора, СГМ, ПДР, агротехнології, охорони праці. Викладачем Крижановським Д.М. був проведений теоретичний конкурс «Знай трактор». Для учнів були запропоновані тести та виробничі ситуації.

ІІ – практичний -  де кожний учасник самостійно  виконував операції  щоденного ТО, налагодження, регулювання. Головою МК майстрів в/н сумісно з викладачами, майстрами спецдисциплін був проведений практичний стан конкурсу, в якому учні показали майстерність керування трактором Т-150К, ЮМЗ-6 ЛС.

В програмі професійного тижня викладачем Довгоброд Л.В. проведений відкритий урок з предмету СГМ «Сучасні с/г машини», де учні ознайомилися сучасними с/г машинами.

Цікавим заходом тижня професій став КВН.

Команди змагалися між собою у конкурсах: привітаннях, розгадуванні  кросвордів, конкурсі капітанів,розшифруванні марок с/г машин,розбиранні та складанні деталей, демонстрували сценки «Професія – як ти бачиш її в майбутньому» .

Не обійшлося і без традиційного конкурсу « Кіт в мішку» - де учні на дотик «в сліпу» відгадували деталі та вузли. Учнями було підготовлені проекти-презентації про українські заводи – виробники тракторів та с/г техніки, та  стіннівки.  

Протягом тижня учні приймали участь з задоволенням у різноманітних заходах. За цей час дізнались багато цікавих і корисних фактів з історії тракторо-комбайнобудування, історії виникнення професії тракториста. Завершився тиждень професії тематичним заходом: «Хліб - всьому голова», та осінньою композицією дари ланів. Були підведені підсумки, нагороджені учасники.

Хочеться побажати учням стати хорошими професіоналами, сказати гордо:  «Ми українські хлібороби! ми нація і майбутнє держави!»

 

 

 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz