Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тиждень професії в Гірницькому професійно-технічному училищі

Вже стало доброю традицією в Гірницькому професійно-технічному училищі проводити тижні фахової майстерності. Напередодні Дня працівника сільського господарства стартував тиждень фахової майстерності з професії: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», в якому взяли активну участь учні, майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін.
Розпочався тиждень фоторепортажем про сучасну сільськогосподарську техніку, історію її розвитку та українські заводи виробники. Учні мали змогу продемонструвати свої таланти фотогазетами та презентаціями.
Викладачем Довгоброд Л. В. організовано круглий стіл на тему: «Історія виникнення сільськогосподарської техніки», за яким вона розповіла про особливості виникнення українського та світового сільськогосподарського машинобудування, довівши учням, що професія тракториста має давнє минуле, потрібна нашій державі і шанована людьми.
Викладач спецдисциплін Крижановський Д. М. підготував та провів цікаву інтерактивну вправу «Технічні пазли» та вікторину «Кмітливий механізатор» між учнями І-ІІІ курсів, де учні продемонстрували знання з предметів: сільськогосподарських машин, тракторів, системи технічного обслуговування.
Продовженням тижня став практичний тур, що проходив в навчальних майстернях. Учні змагалися на краще виконання таких вправ: рушання трактором з місця, рух по прямій, рух змійкою, вісімкою, заїзд заднім ходом трактора у ворота. Учні І курсу виконували ремонтні роботи зубових борін.
Голова методичної комісії Довгоброд Л. В., класний керівник Зубко К. М. підготували перегляд відеофільму на тему: «Сучасна сільськогосподарська техніка» та розповіли учням про нові моделі тракторів вітчизняного виробництва, а саме Південного машинобудівного заводу та Харківського тракторного заводу. Після перегляду фільмів пройшло обговорення побаченого, провели диспут щодо переваг нових моделей тракторів над минулими.
Ізюминкою практичного туру був майстер-клас з водіння майстрів виробничого навчання.
Цікаві завдання, проблемні нестандартні ситуації – все це сприяє мотивації учнів в оволодінні професією.

 

 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz