Субота, 18.11.2017, 01:41
Приветствую Вас Гість | RSS

Гірницьке професійно-технічне училище

Меню сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тиждень української писемності та мови в Гірницькому професійно-технічному училищі

Тиждень української писемності та мови

 в Гірницькому професійно-технічному училищі

 

9 листопада – День української писемності та мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Вже стало доброю традицією у нашому училищі  проводити заходи, присвячені цьому дню і вшануванню пам’яті Нестора Літописця.

Предметний тиждень кожного року  відбувається якось особливо, по-новому. 

До відкриття Тижня української писемності 9 листопада пройшла тематична лінійка «Мово українська, гордосте моя!», на якій викладачем української мови та літератури Богодаровою Оленою Сергіївною  урочисто оголошено про відкриття Тижня української писемності та мови, ознайомлено з основними заходами. Учні розповіли про заснування Дня української писемності та мови, про Нестора Літописця та Петра Яцика.

Викладачі та учні взяли участь у написанні радіо диктанту національної єдності. Усі отримали заряд позитивних емоцій та поглибили знання з української мови та літератури.

Разом всі оформили «Антипаразитну дошку», де боролися з словами-паразитами.

В цей день в училищі відбувся перший етап Міжнародного  конкурса з української мови імені Петра Яцика.

День української писемності та мови - спрямований на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвитку, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності.

 

Вход на сайт
Поиск
Соціальні мережі
Copyright Гірницьке професійно-технічне училище © 2017
Конструктор сайтів - uCoz