Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

“Відкрий Європу для себе”

17 травня, в День церемонії підписання законодавчого рішення про безвізовий режим між Україною та ЄС в Гірницькому професійно-технічному училищі було організовано та проведено заходи до Дня Європи викладачем Ляховою Д.В.

Проведенню Дня Європи у нашому навчальному закладі передувала значна інформаційно-просвітницька робота, це:

конкурс рефератів “Пізнаємо Європу разом”;

вікторини з питань національних культурних традицій, звичаїв та обрядів народів Європи за тематикою: “Знай про Європу більше”,;

віртуальна подорож “Відкрий Європу для себе”.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Учні розповідали про традиції святкування Дня Європи, про історію заснування цього дня, про прапор, гімн. Викладачами та учнями було організовано флеш-моб « Україна - європейська держава».

Всі заходи до Дня Європи були проведені в училищі з метою активізації пізнавальної діяльності учнів до вивчення історії, культури, побуту, звичаїв та традиції європейських держав, а також підготовки учнів до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації.

Відзначення Дня Європи в України – це крок у зміцненні самоіндентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Ми шануємо наші спільні цінності, історію та, що найголовніше – наше спільне майбутнє.

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz