Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Вишиванка - генетичний код українця» в Гірницькому професійно-технічному училищі

Сьогодні, 19 травня - всесвітній день вишива́нки, це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, що святкується щороку в третій четвер травня. У цей день кожен українець одягає вишиванку.

Гірницьке професійно-технічне училище знову не залишилось байдужим. Було проведено свято «Вишиванка - генетичний код українця».

Мета заходу:

 - ознайомити учнів з традиціями рідного краю,

 - розширити уявлення про вишиванку, як вид мистецтва, про її значення у житті українців;

 - виховувати любов до національних традицій, до краси і гармонії навколишнього світу, повагу до старшого покоління, почуття національної гордості;

 - сприяти розвитку естетичного смаку та творчого мислення.

На це свято учні та викладачі училища одягли вишиванки і в них прийшли на роботу і на навчання. Це вираження нашої національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості.

В програмі свята викладачі Богодарова О. С. та Долгушина І. Б. розширили уявлення учнів про вишиванку, про її походження та актуальність сьогодні, наводилися цікаві факти про вишиванку. Серед присутніх учнів та гостей було проведено опитування: «Українська вишиванка: модний бренд чи традиція з віковою історією?» Учні читали вірші, виконували пісні, присвячені українській вишиванці, на святі звучали пісні: «Два кольори», «Вишиванко моя, Україно», «Вишиванка-доля»,  «Вишивана доля України». Емоційно сприйнялася гостями та учнями легенда про виникнення вишиванки.

На святі були присутні почесні гості – воїни Національної Гвардії України.

Свято подарувало всім присутнім багато позитивних емоцій, а закінчилося - спільним виконанням пісні «Україна – це ми!» та танком дружби «Одна родина», солодким столом.

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz