Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Цей клапоть землі став другим Сталінградом…»

16 січня 2018 року в Гірницькому професійно-технічному училищі відбувся урок-реквієм з нагоди вшанування пам’яті героїв-кіборгів, захисників Донецького аеропорту. Героїчна оборона українськими військовими Донецького аеропорту, безумовно, одна з найтрагічніших і найгероїчніших сторінок української історії, а її учасники, яких в народі за мужність, стійкість, героїзм назвали Кіборгами – Герої України. В період з 16 по 20 січня 2015 року загинуло 59 мужніх Кіборгів.
Серед захисників Донецького аеропорту були наші герої-земляки Шалунов Ігор Миколайович і випускник нашого училища Обласов Ілля, що героїчно обороняли ДАП.
Присутнім учням на заході, викладачі Довгоброд Л. В., Богодарова О. С., нагадали про дні героїчної оборони аеропорту, зачитали спогади очевидців тих подій про приклади мужності і героїзму українських воїнів-десантників. З особливим хвилюванням присутні дивилися відео про ті буремні події, фото останніх захисників Донецького аеропорту, багато з яких, нажаль, загинули. 
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх полеглих героїв-кіборгів. Вони навічно записали свої імена в Книгу Пам’яті українського народу. Не витримав бетон, а люди вистояли.

Герої не вмирають! Не вмирають!
Розп’яті за Вітчизну на Хресті!
Їм ще так рано, Господи, до раю,
Найкращі в світі хлопчики! Простіть!
Найкращі в світі воїни! Простіть!
Безстрашні мужні Кіборги! Простіть!

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz