Неділя, 18.03.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Заходи Дня  Збройних Сил України

в Гірницькому професійно-технічному училищі

      З метою виховання в учнів патріотизму, відданості та готовності до захисту Батьківщини, підвищення престижності строкової служби в Збройних Силах України, збереження авторитету, високого професіоналізму, боєготовності і кращих армійських традицій українських військовослужбовців, з нагоди 25-річниці з Дня створення Збройних Сил України в Гірницькому училищі проведено ряд патріотичних заходів:

     На зустріч з учнями було запрошено учасника бойових дій на Сході, у зоні АТО Луцюк Данила та контрактник - військовослужбовець, майстер виробничого навчання Шемчук  Андрій . Учні щиро привітали гостей та побажали їм незламної волі та миру.    

    На святі урочисто звучали вірші про воїнів захисників, виконувалися патріотичні пісні, присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів,  які віддали життя за свободу  та незалежність України.

    Учні продемонстрували силу, спритність, гумор в спортивно-розважальній програмі «А ну – мо, хлопці!» .

   В день Збройних Сил України учні прийняли участь у міських заходах, де  познайомилися з воїнами 130 десантної – штурмової бригади.

День Збройних Сил України – це свято мужності і геройства

    Ми вклоняємося тим, хто нині з автоматом нам спокій береже і захищає велику нашу всю родину – рідну, вільну, суверенну, нашу Україну. 

 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz