Неділя, 25.02.2018
Гірницьке професійно-технічне училище
Пошук
Меню сайту
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зустрітись з військовослужбовцями Збройних Сил України

Вкотре учням Гірницьке ПТУ випала чудова нагода зустрітись з військовослужбовцями Збройних Сил України та представником Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Провідною метою сьогоднішньої зустрічі є формування в учнівської молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність нашої держави. 
Незважаючи на передсвятковий настрій та прикрашену в залі ялинку, розмова відбувалась на важливі та дуже серйозні теми.
Капітан ДСНС Василь Хміль провів детальний інструктаж з мінної безпеки та ознайомив учнів з різновидами вибухонебезпечних предметів. 
Старший лейтенант Ярослав Фасишевський передав до бібліотеки училища чудову добірку літератури сучасних украінських авторів
Підполковник ЦВС ОТУ "Донецьк" Андрій Грановський продовжив тему єдності народу України та цілісності її території розповіддю про мужність і героїзм в ім’я свободи, незалежності та демократичного розвитку нашої держави.
Найбільшу активність і інтерес учнів викликала демонстрація сучасного військового обладнання та зброї.
Лейтмотивом зустрічі була любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція українців, особиста відповідальність за долю держави.


 

Вхід на сайт
Ми на Facebook
Нормативно-правова база
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz